Stworzyliśmy wyspecjalizowaną kancelarię, której celem jest zapewnienie wsparcia naszym klientom w ochronie ich dóbr niematerialnych oraz rozwijaniu biznesu opartego na nowych technologiach i danych.

Nasz cel to zapewnianie pełnego, specjalistycznego wsparcia w kluczowych problemach naszych klientów – jesteśmy nieustannie blisko nich, dostarczając najbardziej precyzyjnych, jasnych i nastawionych na realizowanie ich planów biznesowych porad prawnych – zawsze szytych na miarę ich biznesu. Bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu, zdobytym w renomowanych kancelariach międzynarodowych działających w Polsce.

Oferujemy doradztwo prawne w zakresie praw autorskich, praw pokrewnych, znaków towarowych, wzorów przemysłowych, know-how, ochrony przed czynami nieuczciwej konkurencji, ochrony tajemnic przedsiębiorstwa, świadczenia usług drogą elektroniczną, prawa prasowego i prawa reklamy.

Specjalizujemy się w zagadnieniach prawnych związanych z wdrażaniem nowych technologii, takich jak blockchain, targetowanie behawioralne, cloud computing, różne formy geolokalizacji czy beacony. Udzielamy wsparcia w tworzeniu i prowadzeniu platform online będących sklepami internetowymi, aukcjami on-line, serwisami mediów społecznościowych. Doradzamy w zakresie prawnych aspektów nowych form e-marketingu, wdrażaniu systemów informatycznych, tworzeniu i sprzedaży gier komputerowych i tworzeniu treści (content).

Posiadamy doświadczenie w doradztwie prawnym dla branży e-commerce, mediów, motoryzacyjnej, FinTech, lifesciences, FMCG ale także dla startupów z wielu sektorów.

Oferujemy wsparcie w dostosowaniu działalności gospodarczej do wymogów przepisów o ochronie danych osobowych, w szczególności w kontekście ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO / GDPR). Wypracowujemy bezpieczne rozwiązania prawne dla nowych form zbierania i wykorzystania danych, w tym danych osobowych, np. przy użyciu dronów, mediów społecznościowych, analiz Big Data, czy Internetu Rzeczy.

Anna Kobylańska

Anna Kobylańska

Adwokat

Anna Kobylańska jest adwokatem, członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Przed założeniem własnej kancelarii, przez kilkanaście lat prowadziła praktyki Prawa Ochrony Własności Intelektualnej, Nowych Technologii i Danych Osobowych w międzynarodowych firmach prawniczych.

e. Anna.Kobylanska@klattorneys.pl
t. 22 25 34567

Marcin Lewoszewski

Marcin Lewoszewski

Radca Prawny

Marcin Lewoszewski jest radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Przed dołączeniem do kancelarii, przez ponad siedem lat współpracował w ramach zespołu TMT z jedną z wiodących międzynarodowych kancelarii prawniczych z siedzibą w Warszawie. Wcześniej, przez dwa lata, pracował w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO).

e. Marcin.Lewoszewski@klattorneys.pl
t. 22 25 34567